Tajima TMEZ-KC

Maszyna hafciarska, którą może obsłużyć każdy, niezależnie od posiadanego doświadczenia.

Innowacyjna maszyna nowej generacji. Najnowsza technologia Tajima pozwoliła na zastosowanie wzmocnionej ramy do czapek, cyfrowo regulowanej stopki oraz inteligentnego naciągu nici i-TM. Wszystko to przekłada się na najwyższą jakość haftu dostępną na rynku, przy minimalnej pracy ze strony hafciarza.

Jeżeli obawiasz się wprowadzania nowych procedur i oporu ze strony zespołu przed zmianami, rozważ zainwestowanie w gotową technologię, która ułatwi podniesienie jakości zarówno Twoim pracownikom, jak i całej firmie.

Igielnic

12, lub 15

Pole haftu

450x360 lub 450x500 mm

Cyfrowo sterowana stopka

DCP

Inteligentny naciąg nici

i-TM

Co wyróżnia ten model hafciarki?

Inteligentna technologia haftu

jako jedyni na rynku oferujemy hafciarki wyposażone w technologię, która pozwala w pełni wykorzystać potencjał maszyny bez potrzeby uczenia się właściwości haftowanych materiałów. Wszystkie poniżej opisane funkcje, maszyna konfiguruje automatycznie.

Ogromne rzeczywiste pole haftu

pole haftu maszyn z cyfrowo sterowaną stopką przekracza 85 mm w hafcie 3D na gotowej czapce. Nie bez powodu najwięksi producenci czapek w Polsce, wybierają automaty hafciarskie Tajima.

Najdokładniejszy dostępny napęd

precyzja z jaką produkowane są hafciarki Tajima, pozwala nam na osiąganie spektakularnych haftów. Użytkownicy chwalą sobie nasze maszyny za łatwość z jaką produkują nawet bardzo wymagające hafty.

cyfrowo sterowana stopka

Cyfrowo sterowana stopka (DCP)

pozwala na precyzyjną konfigurację pracy urządzenia względem materiałów o zmiennej grubości i elastyczności. W przypadku materiałów o dużej grubości, takich jak pianka 3D, można zmniejszyć docisk stopki, co gwarantuje nieporównywalnie lepszy efekt końcowy. Względem elastycznych materiałów, możemy konfigurować synchronizację stopki względem igły, co oznacza, że stopka albo będzie dociskała materiał przed wkłuciem igły (zaleta widoczna szczególnie przy dużych haftach na czapkach), lub przytrzymywała materiał dłużej, aby nie zaczepił się on na igle. Jest to bezkonkurencyjne rozwiązanie, które gwarantuje właścicielom maszyny wyposażonej w DCP, najwyższą jakość haftu bez skomplikowanych wdrożeń.

Panel obsługi w języku polskim

obsługa maszyny jest jeszcze bardziej intuicyjna dzięki panelowi w języku polskim. Struktura panelu została zaprojektowana tak, aby ułatwić użytkownikom szybką naukę jego obsługi.

Dane techniczne hafciarki:

Sprawdź też wersję jednogłowicową

jednoglowicowa-hafciarka-tajima-tmez-sc

TMEZ-SC

oraz pozostałe maszyny wielogłowicowe

wielogłowicowa hafciarka Taiima TFMX IIC

TFMX IIC Type 2

wielogłowicowa hafciarka Taiima TMAR-KC

TMAR-KC Type 2

Interesuje Cię ten model?

Skontaktuj się z nami, a opowiemy o nim więcej.