Tajima PAX

Maszyna specjalistyczna, pozwalająca na jednoczesne perforowanie i haftowanie skóry

Maszyna wykorzystuje wzmocnioną konstrukcję konwencjonalnej hafciarki, co pozwala na automatyczne zmienianie koloru haftowanej nitki szwalniczej i zastosowanie różnych otworów przez wykorzystanie różnych drill’i perforujących. Urządzenie samo zmienia stacje z szyjącej na perforującą, co automatyzuje produkcję dwóch dekoracji jednocześnie. PAX jest innowacyjną maszyną, która stanowczo skraca czas produkcyjny i jednocześnie zwiększa opcje dekoracji skóry. 

Igielnic

9

Pole haftu

dostosowane do dużych kawałków skóry

Cyfrowo sterowana stopka

DCP

Prędkość haftu

do 1100 obrotów

Co wyróżnia model PAX?

Głowica perforująca

specjalnie skonstruowana głowica perforująca, posiada 9 igielnic, na których możemy zainstalować drill'e o różnej średnicy. Maszyna posiada system ssania, który każdorazowo odprowadza wybity kawałek skóry do oddzielnego pojemnika, co zachowuje czystość w przestrzeni roboczej.

Najdokładniejszy dostępny napęd

precyzja z jaką są produkowane hafciarki Tajima, pozwala nam na osiąganie spektakularnych rezultatów. W przypadku maszyny PAX, w odpowiednich warunkach maszyna jest w stanie trafić igłą w otwór, który wcześniej został wybity przez głowicę perforującą.

Cyfrowo sterowana stopka

pozwala na precyzyjną konfigurację pracy urządzenia względem materiałów o zmiennej grubości i elastyczności. W przypadku haftu na skórze, przy użyciu specjalnych stopek, pozwala to na przebicie nawet grubej warstwy skóry podbitej pianką tapicerską. Jest to rozwiązanie, które zapewnia najwyższą precyzję, nawet podczas haftu nicią szwalniczą na skórze.

Wzmocniony system cięcia

maszyny z serii PAX, PAR oraz HAR są dostosowane do haftu grubymi nićmi szwalniczymi. Mechanizm tnący został wzmocniony aby poradzić sobie z mocną nitką.

Automatyczna zmieniarka bębenków

maszyny z tej serii można wyposażyć w automatyczną zmieniarkę bębenków, co zapewnia nieprzerwaną produkcję i obniża ryzyko skończenia się nitki spodniej podczas dekorowania dużego kawałka skóry.

Automatyczny podajnik taśmy polipropylenowej

głowica perforująca wymaga zastosowania materiału ochronnego w postaci polipropylenowego filmu. W ostatnim czasie Tajima zaprezentowała opcję automatycznego podajnika filmu z jednej, lub dwóch rolek.

Dane techniczne hafciarki:

Interesuje Cię ten model?

Skontaktuj się z nami, a opowiemy o nim więcej.