Serwis maszyn hafciarskich

Firma SHIRO Poland jest jedynym, autoryzowanym serwisem maszyn hafciarskich TAJIMA na terenie Polski. Co dokładnie daje autoryzacja?

·         aktualizowaną na bieżąco wiedzę z zakresu instalacji, regulacji, naprawy, konserwacji oraz obsługi wszystkich typów hafciarek Tajima

·         dostęp do bazy danych producenta Tajima Industries Ltd. oraz TISM Co., Ltd.

·         dostęp do katalogów części zamiennych, rysunków konstrukcyjnych oraz instrukcji serwisowych

·         gwarancję dostępu do oryginalnych, certyfikowanych  części japońskiego producenta

Powyższe informacje pozwalają nam na wykonywanie napraw bez obaw o aktualność naszej wiedzy. Na rynku jest wielu techników maszyn hafciarskich, jednakże tylko Ci, będący członkami zespołu SHIRO Poland, posiadają aktualną wiedzę na temat serwisowania i obsługi hafciarek marki Tajima.

Nie korzystamy z usług wolnych strzelców. Tworzymy zespół, dla którego priorytetem jest profesjonalna pomoc i szybkie rozwiązywanie problemów naszych Klientów.

Firmowy magazyn części zamiennych pozwala nam na sprawne usuwanie usterek oraz przeprowadzanie przeglądów. Nasze magazyny: firmowy Polsce oraz centralny w Niemczech, są domem dla kilkudziesięciu tysięcy części dostępnych od ręki.

ZGŁOSZENIE USŁUGI SERWISOWEJ

Jeśli nie jesteśmy w stanie pomóc Ci przez telefon i potrzebujesz wizyty technika serwisowego, możesz poprosić o jego wizytę za pomocą interaktywnego formularza: FORMULARZ SERWISOWY

Pobierz i wypełnij dokument PDF, zapisz na dysku i wyślij na adres: biuro@tajima.pl

Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem maszyn hafciarskich Tajima w Polsce. Co dokładnie daje certyfikacja?

  • aktualną wiedzę z zakresu regulacji, naprawy oraz obsługi wszystkich hafciarek Tajima,
  • dostęp do bazy wiedzy Tajima i TISM,
  • dostęp do list części, rysunków konstrukcyjnych i instrukcji serwisowych,
  • dostęp do oryginalnych części kontrolowanych przez japońską fabrykę.

Powyższe pozwalają nam na wykonywanie napraw bez obaw o aktualność naszej wiedzy. Na rynku jest wielu techników maszyn hafciarskich, jednakże tylko Ci będący członkami zespołu SHIRO POLAND posiadają aktualną wiedzę jak obchodzić się z maszynami Tajima.

Nie korzystamy z usług wolnych strzelców. Mamy własny zespół, dla którego priorytetem jest rozwiązywanie problemów naszych klientów.

Poza bazą wiedzy mamy zapas części, który pozwala nam na sprawne usuwanie usterek i przeprowadzanie przeglądów. Nasze magazyny w Polsce i Niemczech są domem dla kilkudziesięciu tysięcy części dostępnych od ręki. Zapraszamy do skontaktowania się w celu zweryfikowania oferty.

Chcesz wycenić serwis swojej hafciarki?

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę.