Tajima TMCR

Wielogłowicowa maszyna z płaskim stołem, cyfrowo sterowaną stopką i możliwością instalacji inteligentnego naciągu nici

TMCR to flagowy model w asortymencie Tajima. Jest to urządzenie, które posiada zbliżone opcje konfiguracji co TMCP, jednakże posiada więcej opcji dzięki zastosowaniu oddzielnego napędu stopki. Cyfrowo sterowana stopka pozwala na zastosowanie przystawki sznurkowej oraz i-TM, czyli inteligentnego naciągu nici.

Igielnic

6, 9, 12

Pole haftu

opisane w tabeli poniżej

Cyfrowo sterowana stopka

DCP

Prędkość haftu

do 1100 obrotów

Co wyróżnia model TMCR?

Najdokładniejszy dostępny napęd

precyzja z jaką są produkowane hafciarki Tajima, pozwala nam na osiąganie spektakularnych rezultatów. Użytkownicy chwalą sobie nasze maszyny za łatwość z jaką uzyskują nawet bardzo wymagające hafty.

Cyfrowo sterowana stopka

pozwala na precyzyjną konfigurację pracy urządzenia względem materiałów o zmiennej grubości i elastyczności. W przypadku materiałów o dużej grubości, takich jak pianka 3D, można zmniejszyć docisk stopki, co gwarantuje nieporównywalnie lepszy efekt końcowy. Względem elastycznych materiałów, możemy konfigurować synchronizację stopki względem igły, co oznacza, że stopka albo będzie dociskała materiał przed wkłuciem igły (zaleta widoczna szczególnie przy dużych haftach na czapkach), lub przytrzymywała materiał dłużej, aby nie zaczepił się on na igle. Jest to bezkonkurencyjne rozwiązanie, które gwarantuje właścicielom maszyny wyposażonej w DCP, najwyższą jakość haftu bez skomplikowanych wdrożeń.

Nowa ergonomiczna głowica

model TMCR na każdej z głowic posiada przyciski, które pozwalają na obcięcie nitki, cofanie i przesuwanie ściegów do przodu, czy wykonanie zaprogramowanej przez użytkownika komendy, z każdego miejsca przy maszynie, bez potrzeby podchodzenia do panelu sterującego.

Przystawka cekinowa nowej generacji ESQ-C

pozwala na zastosowanie cekinów w rozmiarze od 2, do 9 mm, w tym cekinów acentrycznych. Możliwe jest zastosowanie nawet 4 rozmiarów cekinów na jedną głowicę.

Przystawka do przyszywania koralików

Seed Beads Device automatyzuje przyszywanie koralików. Czynność do tej pory wykonywana jedynie manualne, jest wreszcie dostępna w produkcji na przemysłową skalę.

Panel obsługi w języku polskim

obsługa maszyny jest jeszcze bardziej intuicyjna dzięki panelowi w języku polskim.

Dane techniczne hafciarki:

Sprawdź inne maszyny wielogłowicowe

TMCS-VF

wielogłowicowa hafciarka do półwyrobów Tajima

TMCP-VF

Interesuje Cię ten model?

Skontaktuj się z nami, a opowiemy o nim więcej.